Współpracę zawodową z r. pr. Agnieszką Pawlus oceniam bardzo dobrze, a to za sprawą cechujących ją: wysokiej kultury osobistej, komunikatywności, dużej wiedzy prawniczej, entuzjazmu i gotowości poszerzania wiedzy o nowe obszary informacji. Cenię koleżankę r. pr. Agnieszkę Pawlus za dokładność, rzetelność i zaangażowanie, którymi wyróżnia się w codziennym wykonywaniu zawodu. Godną pochwały jest także jej otwartość i elastyczność w poszukiwaniu optymalnych z punktu widzenia potrzeb klienta rozwiązań prawnych, co jednocześnie czyni bezpośrednią współpracę z nią efektywną i satysfakcjonującą. Serdecznie polecam usługi prawne r. pr. Agnieszki Pawlus.
dr Arkadiusz Buchenfeld
Radca Prawny, www.blz-legal.pl
Rekomendujemy Kancelarię Radcy Prawnego Agnieszki Pawlus w Jaworznie jako profesjonalny podmiot wyspecjalizowany w kompleksowej obsłudze prawnej. Pani Agnieszka dała się poznać jako solidny Radca wszechstronnie znający wszelkie zagadnienia z zakresu prawa. Jej ekspercka wiedza, bogate doświadczenie zawodowe oraz indywidualne podejście do naszych spraw zapewniły nam obsługę prawną na najwyższym poziomie. Szybkość reakcji, profesjonalne podejście do spraw klienta, wnikliwa analiza prowadzonych spraw, znajomość zawiłych zagadnień prawnych oraz wszechstronna wiedza to zdecydowanie cechy wyróżniające obsługę prawną świadczoną przez Radcę P. Agnieszkę Pawlus. Jeżeli w przyszłości będziemy musieli skorzystać z usług Radcy Prawnego na pewno wrócimy do Jej Kancelarii. Z pełnym przekonaniem polecamy obsługę prawną P. Agnieszki Pawlus i dziękujemy za prowadzenie naszych spraw.
Edyta Duda, Marcin Duda
Kraków
Polecam r. pr. Agnieszkę Pawlus, gdyż jakość świadczonych usług przez Panią Agnieszkę jest bardzo wysoka, pełen profesjonalizm. Życzliwe podejście do klienta i jego sprawy ułatwia kontakt. Ponadto eksplozja proponowanych rozwiązań zaskakuje i daje pewność, że jest się w "dobrych rękach", a konkurencyjne ceny to dodatkowy atut.
Anna Jóźwiak-Piekarz
Jaworzno
Pragnę zarekomendować usługi prawne świadczone przez Panią mecenas Agnieszkę Pawlus. Dzięki Jej dużemu profesjonalizmowi i sumienie świadczonym usługom prawnym , Pani Mecenas udowodniła, że  angażuje się w każdą sprawę i na bieżąco konsultuje swoje opinie z klientem. Ponadto, warunki wynagrodzenia Pani Mecenas są bardzo przystępne.  Niniejszym udzielam bardzo pozytywnych referencji. 
Ewa Pitek
Rabka Zdrój
Panią Mecenas Pawlus wyróżniają nie tylko wysokie kompetencje, ale przede wszystkim ponadprzeciętne zaangażowanie i empatia. Prowadząc naszą sprawę była zawsze przygotowana na 300%, nigdy nie uległa rutynie. Wnikliwość i staranność, z którymi podchodzi do szczegółów są szczególnie ważne w takich sprawach, jak nasza - niejednoznacznych, skomplikowanych. Pani Mecenas nie tylko znakomicie orientuje się w tych wszystkich zawiłościach, ale potrafi przybliżyć je zwykłym ludziom, znaleźć cierpliwość i odpowiedni język, aby porozumieć się z klientem, który dotąd nie miał do czynienia ze światem prawników i procesów sądowych. Moi rodzice, już starsi ludzie, otrzymali nie tylko staranną opiekę prawną, ale również ogromną życzliwość i troskę, cierpliwe wyjaśnienia i wsparcie w najbardziej stresujących momentach. I ten uśmiech Pani Mecenas, jaki był dla nas ważny podczas tych wszystkich trudnych rozmów i rozpraw! Pomógł nam to wszystko przetrwać nie mniej niż znakomite pisma, jakie Pani Pawlus dla nas opracowała.
Katarzyna
Kraków
Współpraca z p. Agnieszką Pawlus była wzorowa, zawsze punktualna, przygotowana i profesjonalna, do tego bardzo kulturalna osoba. Potrafi uważnie słuchać klienta i dobrać najlepszą strategię do prowadzonej sprawy. Jej zdolności krytycznego oglądu sytuacji oraz analizy argumentów warte są podkreślenia. Serdecznie polecam!
Tomasz
Kraków
Z przyjemnością chciałabym polecić usługi prawne radcy prawnego Pani mgr Agnieszki Pawlus. Sama skorzystałam z jej pomocy i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jest to osoba na wskroś uczciwa, a w swojej pracy bardzo rzetelna i skrupulatna. Dzięki jej pomocy nie znalazłam się opałach, jakie by mnie spotkały bez jej pomocy. Dlatego nie wątpię, że każdemu , kto się zwróci do niej o pomoc będzie się starała pomóc najlepiej jak tylko potrafi. A że potrafi to przekonałam się na własnym przykładzie.
Ewa
Bytom
Pani Agnieszka Pawlus prowadząc naszą sprawę wykazała pełne zaangażowanie w reprezentowaniu nas przed sądem. Poczynione przez P. Agnieszkę Pawlus ustalenia, zebranie i zapamiętanie faktów, osób i dat, prowadzona dokumentacja i korespondencja, kontaktowanie się z nami, jak i innymi uczestnikami sporu, wyjaśnianie nam zawiłości prawnych, zwracanie uwagi na kwestie, które nie były przez nas zauważone lub niewłaściwie interpretowane - wszystko to Pani Pawlus prowadziła w sposób uporządkowany, terminowo, koncentrując się na meritum, a wszystko w przyjaznej atmosferze i z wielką kulturą osobistą. Nadto jest osobą empatyczną, bardzo miłą, serdeczną. Opinia będzie zawsze niepełna, osobisty kontakt, nawet tylko telefoniczny daje przeświadczenie, że nurtujący problem prawny może zostać spokojnie powierzony P. Agnieszce Pawlus, bo jest osobą w pełni profesjonalną, skrupulatną w planowaniu i działaniu, chętną do pomocy i do tego niezwykle sympatyczną i naturalną w kontakcie z drugim człowiekiem.
Klienci z Zamościa